1. Retailers
  2. Lexus Stockholm Norr
  3. Kontakta oss
VÄLKOMMEN TILL

LEXUS STOCKHOLM NORR

VI PÅ LEXUS STOCKHOLM NORR

Vår målsättning är att vi varje dag och i varje kundrelation ska få dig att uppleva att du blir väl omhändertagen både före, genom och efter din bilaffär, samt att du känner att du kan höra av dig till oss oavsett vad du undrar över eller eventuellt behöver hjälp med.


Daniel Hultgren
Försäljningschef

Tel: 010-497 63 94
daniel.hultgren@lexusstockholm.se


Caroline Schön
Produktspecialist Senior

Tel: 010-497 63 77
caroline.schon@lexusstockholm.se


Tor Hasselberg

Produktspecialist
Tjänstledig

Tel: 010-497 63 73
tor.hasselberg@lexusstockholm.se


Nina Motaghi

Produktspecialist

Tel: 010-497 63 68
nina.motaghi@lexusstockholm.se


Mergim Qoqaj
Produktspecialist

Tel: 010-497 63 69
mergim.qoqaj@lexusstockholm.se


Sophia Rust
Produktspecialist

Tel: 010-497 63 93
sophia.rust@lexusstockholm.se


Robert Persson
Servicemarknadschef

Tel: 010-497 63 83
robert.persson@lexusstockholm.se


Leif Nygren
Garanti / teknisk support 

Tel: 010-497 63 53
leif.nygren@lexusstockholm.se


Jonas Lidesköld
Servicechef

Tel: 010-497 63 58
jonas.lideskold@lexusstockholm.se


Mikael Andersson

Servicerådgivare

Tel: 010-497 63 72
mikael.andersson@lexusstockholm.se


Christoffer Andersson
Servicerådgivare

Tel: 010-497 63 59
christoffer.andersson@lexusstockholm.se


Melker Thunström
Tekniker

Tel: 010-497 63 50
melker.thunstrom@lexusstockholm.se


Peter Eriksson
Tekniker 

Tel: 010-497 63 50
peter.eriksson@lexusstockholm.se


Qudrat Akbari
Tekniker

Tel: 010-497 63 50
qudrat.akbari@lexusstockholm.se


Jonathan Ljung
Tekniker 

Tel: 010-497 63 50
jonathan.ljung@lexusstockholm.se


Andreas Norstedt
Tekniker

Tel: 010-497 63 50
andreas.norstedt@lexusstockholm.se


Hosep Ofanis
Bilvård Rekond

Tel: 010-497 63 50
hosep.ofanis@lexusstockholm.se


Adam Tadewicz
Bilvård

Tel: 010-497 63 50
adam.tadewicz@lexusstockholm.se


Salih Redzic
Bilvård

Tel: 010-497 63 50
salih.redzic@lexusstockholm.se


Göran Malmström
Skaderådgivare Senior

Tel: 010-497 63 76
goran.malmstrom@lexusstockholm.se


Anders Rosell
Skaderådgivare

Tel: 010-497 63 67
anders.rosell@lexusstockholm.se


Frank Gaverot
Skadetekniker

Tel: 010-497 63 50
frank.gaverot@lexusstockholm.se


Sarmad Rafik
Skadetekniker

Tel: 010-497 63 50
sarmad.rafik@lexusstockholm.se

 


Miroslaw Szulc
Skadetekniker

Tel: 010-497 63 50
miroslaw.szulc@lexusstockholm.se


Jon Larsson
Skadetekniker

Tel: 010-497 63 50
jon.larsson@lexusstockholm.se


Edin Sabanovic
Billackerare

Tel: 010-497 63 50
edin.sabanovic@lexusstockholm.se


Joel von Knorring
Billackerare

Tel: 010-497 63 50
joel.von.knorring@lexusstockholm.se


Essi Toutounchi
VD/CEO

Tel: 010-497 63 50
essi.toutounchi@bilia.se


Malin Åström Reinicke

Försäljningskoordinator / VD-assistent

Tel: 010-497 63 62
malin.reinicke@lexusstockholm.se

VI VÄRNAR OM DIN INTEGRITET

Lexus Stockholm Norr (Bilia Center AB) värnar om din personliga integritet och vi vill informera dig om hur vi hanterar dina personuppgifter som vi samlar in i samband med att du gör ett köp av våra varor och/eller tjänster eller på annat sätt besöker oss, på en av våra bilanläggningar eller via vår hemsida. Läs hela vår integritetspolicy här.

Hitta oss

ADRESS

Ytterbyvägen 14-18
183 30 Täby

Vägbeskrivning Opens in new window

ÖPPETTIDER

  • Måndag - Fredag 07:00 - 18:00

  • Måndag - Fredag 07:00 - 18:00

  • Måndag - Fredag 09:00 - 18:00
  • Lördag 11:00 - 15:00
  • Söndag 11:00 - 15:00