1. Retailers
  2. Lexus Stockholm Norr
  3. Kontakta oss
VÄLKOMMEN TILL

LEXUS STOCKHOLM NORR

VI PÅ LEXUS STOCKHOLM NORR

Vår målsättning är att vi varje dag och i varje kundrelation ska få dig att uppleva att du blir väl omhändertagen både före, genom och efter din bilaffär, samt att du känner att du kan höra av dig till oss oavsett vad du undrar över eller eventuellt behöver hjälp med.


Daniel Hultgren
Manager

Tel: 010-497 63 94
daniel.hultgren@lexusstockholm.se


Caroline Schön
Produktspecialist Senior

Tel: 010-497 63 77
caroline.schon@lexusstockholm.se


Tor Hasselberg

Produktspecialist

Tel: 010-497 63 73
tor.hasselberg@lexusstockholm.se


Nina Motaghi

Produktspecialist

Tel: 010-497 63 68
nina.motaghi@lexusstockholm.se


Johan Jernberg
Produktspecialist

Tel: 010-497 63 93
johan.jernberg@lexusstockholm.se


Anders Ellström
Produktspecialist

Tel: 010-497 63 69
anders.ellstrom@lexusstockholm.se


Jonas Lidesköld
Ansvarig Eftermarknad

Tel: 010-497 63 58
jonas.lideskold@lexusstockholm.se


Leif Nygren
Ansvarig administration Servicemarknad

Tel: 010-497 63 53
leif.nygren@lexusstockholm.se


Mikael Andersson

Ansvarig Servicerådgivning

Tel: 010-497 63 72
mikael.andersson@lexusstockholm.se


Christoffer Andersson
Ansvarig Servicerådgivning

Tel: 010-497 63 59
christoffer.andersson@lexusstockholm.se


Melker Thunström
Tekniker - Serviceansvarig

Tel: 010-497 63 50
melker.thunstrom@lexusstockholm.se


Peter Eriksson
Tekniker - Serviceansvarig

Tel: 010-497 63 50
peter.eriksson@lexusstockholm.se


Qudrat Akbari
Tekniker – Serviceansvarig

Tel: 010-497 63 50
qudrat.akbari@lexusstockholm.se


Jonathan Ljung
Tekniker - Serviceansvarig

Tel: 010-497 63 50
jonathan.ljung@lexusstockholm.se


Andreas Norstedt
Tekniker - Serviceansvarig

Tel: 010-497 63 50
andreas.norstedt@lexusstockholm.se


Felicia Rör
Tekniker - Serviceansvarig

Tel: 010-497 63 50
felicia.ror@lexusstockholm.se


Bakhtiar Karadaghi
Tekniker – Serviceansvarig

Tel: 010-497 63 84
bakhtiar.karadaghi@lexusstockholm.se


Adam Tadewicz
Ansvarig Bilvård

Tel: 010-497 63 50
adam.tadewicz@lexusstockholm.se


Salih Redzic
Ansvarig Bilvård

Tel: 010-497 63 50
salih.redzic@lexusstockholm.se


Hosep Ofanis
Ansvarig Bilvård

Tel: 010-497 63 50
hosep.ofanis@lexusstockholm.se


Robert Persson
Ansvarig Skadecenter

Tel: 010-497 63 83
robert.persson@lexusstockholm.se


Anders Rosell
Ansvarig Skadebesiktning

Tel: 010-497 63 67
anders.rosell@lexusstockholm.se


Göran Malmström
Ansvarig Skadebesiktning

Tel: 010-497 63 76
goran.malmstrom@lexusstockholm.se


Frank Gaverot
Skadetekniker

Tel: 010-497 63 50
frank.gaverot@lexusstockholm.se


Jon Larsson
Skadetekniker

Tel: 010-497 63 50
jon.larsson@lexusstockholm.se


Miroslaw Szulc
Skadetekniker

Tel: 010-497 63 50
miroslaw.szulc@lexusstockholm.se


Sarmad Rafik
Skadetekniker

Tel: 010-497 63 50
sarmad.rafik@lexusstockholm.se

 


Edin Sabanovic
Lackerare

Tel: 010-497 63 50
edin.sabanovic@lexusstockholm.se


Igor Stoimenov
Lackerare

Tel: 010-497 63 50
igor.stoimenov@lexusstockholm.se


Joel von Knorring
Lackerare

Tel: 010-497 63 50
joel.von.knorring@lexusstockholm.se


Essi Toutounchi
VD/CEO

Tel: 010-497 63 50
essi.toutounchi@bilia.se


Malin Åström Reinicke

Försäljningskoordinator / VD-assistent

Tel: 010-497 63 62
malin.reinicke@lexusstockholm.se

VI VÄRNAR OM DIN INTEGRITET

Lexus Stockholm Norr (Bilia Center AB) värnar om din personliga integritet och vi vill informera dig om hur vi hanterar dina personuppgifter som vi samlar in i samband med att du gör ett köp av våra varor och/eller tjänster eller på annat sätt besöker oss, på en av våra bilanläggningar eller via vår hemsida. Läs hela vår integritetspolicy här.

Hitta oss

ADRESS

Ytterbyvägen 14-18
183 30 Täby

Vägbeskrivning Opens in new window

ÖPPETTIDER

  • Måndag - Fredag 09:00 - 18:00
  • Lördag 11:00 - 15:00
  • Söndag 11:00 - 15:00

  • Måndag - Fredag 07:00 - 18:00

  • Måndag - Fredag 07:00 - 18:00