1. Retailers
  2. Lexus Stockholm Söder
  3. Kontakta oss
VÄLKOMMEN TILL

LEXUS STOCKHOLM SÖDER

VI PÅ LEXUS STOCKHOLM SÖDER

Vår målsättning är att vi varje dag och i varje kundrelation ska få dig att uppleva att du blir väl omhändertagen både före, genom och efter din bilaffär, samt att du känner att du kan höra av dig till oss oavsett vad du undrar över eller eventuellt behöver hjälp med.


Daniel Hultgren

Produktspecialist - Manager

Tel: 010-497 63 94
daniel.hultgren@lexusstockholm.se


Lily Brandeis

Produktspecialist

Tel: 010-497 63 56
lily.brandeis@lexusstockholm.se


Maya Tomitaka Olsson

Produktspecialist

Tel: 010-497 63 79
maya@lexusstockholm.se


Ann Whitefield
Produktspecialist

Tel: 010-497 63 96
ann.whitefield@lexusstockholm.se


Lars Sundberg
Produktspecialist

Tel: 010-497 63 87
lars.sundberg@lexusstockholm.se


Andreas Buskas
Produktspecialist

Tel: 010-497 63 98
andreas.buskas@lexusstockholm.se


Robert Person

Servicemarknadschef

Tel: 010-497 63 83
robert.persson@lexusstockholm.se


Mats Berg
Ansvarig Eftermarknad

Tel: 010-497 63 78
mats.berg@lexusstockholm.se


Tobias Höök
Ansvarig Eftermarknad

Tel: 010-497 63 89
tobias.hook@lexusstockholm.se

 


Leif Nygren
Ansvarig administration Servicemarknad

Tel: 010-497 63 53
leif.nygren@lexusstockholm.se


Johnny Augustsson
Ansvarig Servicerådgivning

Tel: 010-497 63 74
johnny.augustsson@lexusstockholm.se


Ognjen Zupur

Ansvarig Servicerådgivning

Tel: 010-497 63 50
ognjen.zupur@lexusstockholm.se


Tomasz Blaszczak
Tekniker - Serviceansvarig

Tel: 010-497 63 50
tomasz.blaszczak@lexusstockholm.se


Roland Eklund

Tekniker - Serviceansvarig

Tel: 010-497 63 50
roland.eklund@lexusstockholm.se


Robert Altebo

Tekniker - Serviceansvarig

Tel: 010-497 63 50
robert.altebo@lexusstockholm.se


Anders Richter
Tekniker - Serviceansvarig

Tel: 010-497 63 50
anders.richter@lexusstockholm.se


Denniz Richter
Tekniker - Serviceansvarig

Tel: 010-497 63 50
denniz.richter@lexusstockholm.se


Erik Daweu
Tekniker – Serviceansvarig

Tel: 010-497 63 50
erik.daweu@lexusstockholm.se


Andrzej Kasprzycki
Ansvarig Bilvård

Tel: 010-497 63 50
andrzej.kasprzycki@lexusstockholm.se


Rabah Adjaoud
Ansvarig Bilvård

Tel: 010-497 63 50
rabah.adjaoud@lexusstockholm.se


Miroslav Zezelj
Ansvarig Bilvård

Tel: 010-497 63 50
miroslav.zezelj@lexusstockholm.se


Anders Rosell

Ansvarig Skadebesiktning

Tel: 010-497 63 67
anders.rosell@lexusstockholm.se


Göran Malmström

Ansvarig Skadebesiktning

Tel: 010-497 63 76
goran.malmstrom@lexusstockholm.se


Frank Gaverot
Skadetekniker

Tel: 010-497 63 50
frank.gaverot@lexusstockholm.se


Jon Larsson
Skadetekniker

Tel: 010-497 63 50
jon.larsson@lexusstockholm.se


Miroslaw Szulc
Skadetekniker

Tel: 010-497 63 50
miroslaw.szulc@lexusstockholm.se


Sarmad Rafik
Skadetekniker

Tel 010-497 63 50
sarmad.rafik@lexusstockholm.se


Edin Sabanovic

Lackerare

Tel: 010-497 63 50
edin.sabanovic@lexusstockholm.se


Igor Stoimenov
Lackerare

Tel: 010-497 63 50
igor.stoimenov@lexusstockholm.se


Joel von Knorring
Lackerare

Tel: 010-497 63 50
joel.von.knorring@lexusstockholm.se


Essi Toutounchi

VD/CEO

Tel: 010-497 63 50
essi.toutounchi@bilia.se


Malin Åström Reinicke

Försäljningskoordinator / VD-assistent

Tel: 010-497 63 62
malin.reinicke@lexusstockholm.se

VI VÄRNAR OM DIN INTEGRITET

Lexus Stockholm Söder (Bilia Center AB) värnar om din personliga integritet och vi vill informera dig om hur vi hanterar dina personuppgifter som vi samlar in i samband med att du gör ett köp av våra varor och/eller tjänster eller på annat sätt besöker oss, på en av våra bilanläggningar eller via vår hemsida. Läs hela vår integritetspolicy här.

Hitta oss

ADRESS

Smista allé 30
141 74 Segeltorp

Vägbeskrivning Opens in new window

ÖPPETTIDER

  • Måndag - Fredag 07:00 - 18:00

  • Måndag - Fredag 09:00 - 18:00
  • Lördag 11:00 - 15:00
  • Söndag 11:00 - 15:00