1. Retailers
  2. Lexus Stockholm Söder
  3. Kontakta oss
VÄLKOMMEN TILL

LEXUS STOCKHOLM SÖDER

VI PÅ LEXUS STOCKHOLM SÖDER

Vår målsättning är att vi varje dag och i varje kundrelation ska få dig att uppleva att du blir väl omhändertagen både före, genom och efter din bilaffär, samt att du känner att du kan höra av dig till oss oavsett vad du undrar över eller eventuellt behöver hjälp med.


Daniel Hultgren

Försäljningschef

Tel: 010-497 63 94
daniel.hultgren@lexusstockholm.se


Lars Sundberg
Produktspecialist Senior Begagnat

Tel: 010-497 63 87
lars.sundberg@lexusstockholm.se


Maya Tomitaka Olsson

Produktspecialist

Tel: 010-497 63 79
maya@lexusstockholm.se


Ann Whitefield
Produktspecialist

Tel: 010-497 63 96
ann.whitefield@lexusstockholm.se


Andreas Buskas
Produktspecialist

Tel: 010-497 63 98
andreas.buskas@lexusstockholm.se


Albin Lundström

Produktspecialist

Tel: 010-497 63 52
albin.lundstrom@lexusstockholm.se


Lily Brandeis

Produktspecialist
Tjänstledig

Tel: 010-497 63 56
lily.brandeis@lexusstockholm.se


Robert Persson
Servicemarknadschef

Tel: 010-497 63 83
robert.persson@lexusstockholm.se


Leif Nygren
Garanti / teknisk support 

Tel: 010-497 63 53
leif.nygren@lexusstockholm.se


Tobias Höök
Servicechef

Tel: 010-497 63 89
tobias.hook@lexusstockholm.se

 


Johnny Augustsson
Servicerådgivare

Tel: 010-497 63 74
johnny.augustsson@lexusstockholm.se


Ognjen Zupur

Servicerådgivare

Tel: 010-497 63 50
ognjen.zupur@lexusstockholm.se

Tomasz Blaszczak
Tekniker

Tel: 010-497 63 50
tomasz.blaszczak@lexusstockholm.se

Roland Eklund
Tekniker 

Tel: 010-497 63 50
roland.eklund@lexusstockholm.se

Anders Richter
Tekniker

Tel: 010-497 63 50
anders.richter@lexusstockholm.se

Denniz Richter
Tekniker

Tel: 010-497 63 50
denniz.richter@lexusstockholm.se


Erik Daweu
Tekniker

Tel: 010-497 63 50
erik.daweu@lexusstockholm.se


Rabah Adjaoud
Bilvård Rekond

Tel: 010-497 63 50
rabah.adjaoud@lexusstockholm.se


Miroslav Zezelj
Bilvård Rekond

Tel: 010-497 63 50
miroslav.zezelj@lexusstockholm.se


Andrzej Kasprzycki
Bilvård

Tel: 010-497 63 50
andrzej.kasprzycki@lexusstockholm.se


Göran Malmström

Skaderådgivare Senior

Tel: 010-497 63 76
goran.malmstrom@lexusstockholm.se


Anders Rosell

Skaderådgivare  

Tel: 010-497 63 67
anders.rosell@lexusstockholm.se


Frank Gaverot
Skadetekniker

Tel: 010-497 63 50
frank.gaverot@lexusstockholm.se


Jon Larsson
Skadetekniker

Tel: 010-497 63 50
jon.larsson@lexusstockholm.se


Miroslaw Szulc
Skadetekniker

Tel: 010-497 63 50
miroslaw.szulc@lexusstockholm.se


Sarmad Rafik
Skadetekniker

Tel 010-497 63 50
sarmad.rafik@lexusstockholm.se


Edin Sabanovic

Billackerare

Tel: 010-497 63 50
edin.sabanovic@lexusstockholm.se


Joel von Knorring
Billackerare

Tel: 010-497 63 50
joel.von.knorring@lexusstockholm.se


Essi Toutounchi

VD/CEO

Tel: 010-497 63 50
essi.toutounchi@bilia.se


Malin Åström Reinicke

Försäljningskoordinator / VD-assistent

Tel: 010-497 63 62
malin.reinicke@lexusstockholm.se

VI VÄRNAR OM DIN INTEGRITET

Lexus Stockholm Söder (Bilia Center AB) värnar om din personliga integritet och vi vill informera dig om hur vi hanterar dina personuppgifter som vi samlar in i samband med att du gör ett köp av våra varor och/eller tjänster eller på annat sätt besöker oss, på en av våra bilanläggningar eller via vår hemsida. Läs hela vår integritetspolicy här.

Hitta oss

ADRESS

Smista allé 30
141 74 Segeltorp

Vägbeskrivning Opens in new window

ÖPPETTIDER

  • Måndag - Fredag 07:00 - 18:00

  • Måndag - Fredag 07:00 - 18:00

  • Måndag - Fredag 09:00 - 18:00
  • Lördag 11:00 - 15:00
  • Söndag 11:00 - 15:00