1. Retailers
  2. Lexus Orebro
  3. Kontakta oss
VÄLKOMMEN TILL

LEXUS ÖREBRO

VI PÅ LEXUS ÖREBRO

Vår målsättning är att vi varje dag och i varje kundrelation ska få dig att uppleva att du blir väl omhändertagen både före, genom och efter din bilaffär, samt att du känner att du kan höra av dig till oss oavsett vad du undrar över eller eventuellt behöver hjälp med.


Daniel Skoglund

Försäljningschef

Tel: 019-30 87 09
Mob: 0706-30 87 09
daniel.skoglund@lexusorebro.se


Max Gruvaeus

Säljare

Tel: 019-30 87 23
max.gruvaeus@lexusorebro.se


Martin Jarhäll
Säljare

Tel: 019-58 52 58
martin.jarhall@lexusorebro.se


Camilla Saverstam

Administration

Tel: 019-58 52 50
camilla.saverstam@toyotaorebro.se


Peter Magnusson

Servicemarknadschef

Tel: 019-58 52 50
peter.magnusson@lexusorebro.se


Timmy Lundberg
Servicerådgivare

Tel: 019-58 52 50
timmy.lundberg@toyotaorebro.se


Alexander Carlsson
Verkmästare

Tel: 019-58 52 50
alexander.carlsson@toyotaorebro.se


Ludvig Widarsson

Servicerådgivare

Tel: 019-58 52 50
ludvig.widarsson@toyotaorebro.se


Kristian Eriksson

Servicerådgivare

Tel: 019-58 52 50
kristian.eriksson@toyotaorebro.se


Jimmy Sörberg

Reservdelar

Tel: 019-58 52 50
jimmy.sorberg@toyotaorebro.se


Thomas Hellberg

Servicerådgivare

Tel: 019-58 52 50
thomas.hellberg@toyotaorebro.se


Per Carlsson

Servicerådgivare bilskador

Tel: 019-58 52 50
per.carlsson@toyotaorebro.se


Fredrik Kempe

Servicerådgivare bilskador

Tel: 019-58 52 50
fredrik.kempe@toyotaorebro.se


Jan Carlsson

Skadetekniker

Tel: 019-58 52 50


Viktor Mårtensson

Skadetekniker

Tel: 019-58 52 50


Andreas Bredenberg

Tekniker

Tel: 019-58 52 50


Tobias Bergman

Tekniker

Tel: 019-58 52 50


David Skogsby

Skadetekniker glas

Tel: 019-58 52 50


Alan Blazevic

Däckhotell

Tel: 019-58 52 50


Thomas Påmalm

Värderingsman & Fastighetsansvarig

Tel: 019-58 52 50


Robert Mesic

Fastighet & Administration

Tel: 019-58 52 50


Mentor Avdimetaj

Rekond

Tel: 019-58 52 50


Peter Karlsson

Rekond

Tel: 019-58 52 50


Daniel Vallin
Rekond

Tel: 019-58 52 50


Cajsa Gruvaeus

Ekonomi

Tel: 019-30 87 01
cajsa.gruvaeus@toyotaorebro.se


Maria Pettersson

Ekonomi

Tel: 019-30 87 03
maria.pettersson@toyotaorebro.se

Marie Sandvall

Administration

Tel: 019-58 52 50
marie.sandvall@toyotaorebro.se


Frida Hallmén

Hallvärdinna

Tel: 019-58 52 50
frida.hallmen@lexusorebro.se


Mattias Gruvaeus

Marknad

Tel: 019-30 87 04
Mob: 0705-30 87 44

mattias.gruvaeus@lexusorebro.se


Curt Gruvaeus

Styrelseordförande

Tel: 019-30 87 02
Mob: 0706-42 66 62

curt.gruvaeus@lexusorebro.se

 


David Svanborg

VD

Tel: 019-30 87 04
Mob: 0705-30 87 44
david.svanborg@toyotaorebro.se

Hitta oss

ADRESS

Bäckvägen 62
703 75 Örebro

Vägbeskrivning Opens in new window

ÖPPETTIDER

  • Måndag - Fredag 07:00 - 17:00

  • Måndag - Fredag 09:00 - 18:00
  • Lördag 10:00 - 14:00